Pożyczka 3000 zł za darmo nawet na 2 miesiące od Vivus

Promocja od Vivus – czy warto z niej skorzystać?

Nieustannie jesteśmy zasypywani nowymi promocjami dotyczącymi pożyczek. Hasła reklamowe brzmią atrakcyjnie, jednak nauczeni doświadczeniem, nie do końca im ufamy. Jako konsumenci jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do licznych chwytów marketingowych, które często opierają się na niedoinformowaniu bądź wykorzystaniu naszej niewiedzy. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto sprawdzić, na ile dana oferta jest zgodna ze stanem faktycznym. Ofertę firmy Vivus sprawdziliśmy więc bardzo dokładnie, poniżej prezentujemy jej szczegóły.

Kwota pożyczki
Nowa oferta firmy Vivus wydaje się być niezwykle atrakcyjna. Kwota jaką możemy pożyczyć to aż 3 tysiące złotych. Nie chodzi jednak o samą sumę, bo ta nie robi jeszcze takiego wrażenia, jak fakt, że możemy ją otrzymać praktycznie za darmo. Co to w ogóle oznacza? Pożyczkę spłacamy bez żadnych dodatkowych opłat. Nie interesuje nas więc procent od ubezpieczenia, oprocentowanie ani tym bardziej prowizje. Po upływie określonego terminu zwracamy dokładnie taką samą kwotę. Jeżeli zatem zdecydujemy się pożyczyć trzy tysiące złotych to tyle samo będziemy musieli zwrócić.

Okres spłaty
Ten parametr również odgrywa spore znaczenie. Mimo, że nie dotyczy nas żadne oprocentowanie to pożyczoną kwotę trzeba będzie w końcu zwrócić. Ile mamy czasu na uzbieranie całej kwoty? Pod tym względem oferta od Vivus także jest niezwykle atrakcyjna. Zazwyczaj firmy oferują nam 30 dni na zwrot pożyczonych pieniędzy, tym razem będzie zupełnie inaczej, ponieważ do dyspozycji mamy dwa razy dłuższy okres. Pożyczyć możemy zatem aż 3 tysiące złotych za darmo na dwa miesiące.

Czy opłaca się skorzystać?
Za propozycją od Vivus przemawia bardzo wiele, to jedne z wielu zalet:

  • Pożyczka jest darmowa, czyli najtańsza chwilówka na rynku – brak dodatkowych opłat
  • Kwota pierwszej pożyczki to aż 3 tysiące złotych
  • Termin spłaty wynosi do 2 miesięcy
  • Pożyczka udzielana jest online
  • Otrzymać mogą ją również nowi klienci
  • Sprawdzona firma, który posiada grono zadowolonych klientów
  • Bezpieczeństwo Twoich finansów

Najnowsza promocja od Vivus pojawiła się na naszej stronie internetowej. Teraz i Ty możesz z niej skorzystać. Po co przepłacać skoro można pominąć wszelki opłaty dodatkowe i skupić się jedynie na samej kwocie pożyczki? To uczciwe rozwiązanie na miarę aktualnych potrzeb. Sprawdź ile możesz zyskać w krótkim czasie. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

 

vivus.pl

One thought on “Pożyczka 3000 zł za darmo nawet na 2 miesiące od Vivus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *